telefon: +420 604 700 020 , e-mail: kamennekobercetop@email.cz
Kvalitní kamenné koberce TOP pro využití v exteriéru a interiéru s dlouhotrvající životností a minimálními nároky na údržbu.
ÚVODNÍ STRÁNKA VZORY POVRCHŮ INTERIÉR EXTERIÉR CENÍK KONTAKTY

Kamenné koberce v interiéru

Kamenné koberce TOP jsou také vhodné pro použití v interiéru, nabízí luxusní spojení přírody a designu.
Produkt je pokládán beze spár, vždy čistě a precizně, je stálobarevný, odolný proti oděru a poničení. Je možno zvolit z několika typů povrchů (polootevřený, hladký, polohladký). Interiérová varianta je vodě nepropustná a nehrozí protečení tekutiny do podloží podlahy. Neklouže, má výborné protiskluzové vlastnosti. Podlaha ve vnitřní částí domů z materiálu kamenné koberce TOP je nejdokonalejší částí vývoje technologie moderní doby, dále je vhodnou podlahovou krytinou pro alergiky (menší prašnost, antibakteriální štěrky).

Běžná údržba zahrnuje luxování či vytírání s podstatně delší prodlevou. Při větším znečištění doporučujeme čištění parním vysavačem.Nejčastěji prováděné pokládky kamenných koberců v interiéru:

Kamenné koberce TOP vždy vytvoří originální podlahu ať už ve Vaší kuchyni, koupelně či v domácím wellness, na schodištích nebo také ve všech komerčních prostorách jako obchody, kanceláře, autosalony, hotely, vnitřní sauny a bazény, nebo ve školách či školkách.
Kamenný koberec je navíc jako interiérová podlaha ideální při přenosu tepla, hodí se tudíž i nad podlahové vytápění.
Kamenné koberce jsou zajímavé nejenom z estetického pohledu a jeho perfektních vlastností, ale zároveň je zajímavý i z pohledu ceny, jelikož vychází levněji než klasické doposud běžně používané dlažby do interiéru.